Stock Market Quotes

 איך משקיעים כסף פנוי? | ניהול תיק השקעות

מה עושים עם הכסף? | מה זה ניהול תיק השקעות?

ניהול תיקי השקעות – איך זה עובד?


ניהול תיקי השקעות הוא מתן יפוי כוח לעשות פעולות בתיק. הכסף נשאר בחשבון הבנק של המשקיע, אך הוא לא צריך לקבל בעצמו את ההחלטות, ולא שואלים אותו על כל פעולה. מנהל ההשקעות שנבחר (קראו בבלוג שלנו על כיצד בוחרים מנהל השקעות ), מנהל את ההשקעות או כתיק קרנות נאמנות לסכומים קטנים, או כתיק מודל לסכומים גדולים, בהתאם להחלטות שהתקבלו לגבי מבנה התיק.
מהו ניהול תיק השקעות?


ניהול השקעות, הוא אחת מאפשרויות להשקעת כספים פנויים מעבר ל תיקון 190, פוליסות חסכון (לינק). זהו מתן יפוי כוח למנהל השקעות בעל רשיון לקנות ולמכור ניירות ערך בחשבון שלכם לפי ראות עיניו, אחרי שהגדרתם לו אלוקציה – מדיניות השקעות.
מהו מנהל תיק?


מנהל תיק חייב להיות מומחה בעל רשיון מנהל תיקי השקעות מטעם רשות ניירות ערך. . לפני הבחירה במנהל התיק, חשוב לערוך בדיקה מעמיקה. חשוב להעזר באיש מקצוע שמכיר את הגופים השונים והגישות שלהם, ויודע לאפיין בעבורך את הצרכים, העלויות והסגנון. איש מקצוע גם עוקב באופן שוטף אחרי הביצועים השונים של חברות ניהול התיקים – דבר שלצערנו אינו שקוף. צרו קשר עכשיו בלינק על מנת לקבל ליווי שכזה!
למי מתאים ניהול תיקי השקעות?


ניהול תיקי השקעות מתאים לחברות (מה שנקרא תיקי חברה) או לאנשים שאין להם את הידע או הרצון לנהל את כספם לבד, אך חייבים שכספם ישאר בבנק. ללקוחות שלא חייבים שכספם ישאר בבנק, יש לרוב אפשרויות השקעה טובות יותר כגון פוליסות חסכון, גמל להשקעה, הלוואות חברתיות ועוד. מוזמנים לראות את הסרטון שלנו לגבי ניהול כספים עד 100 אלף שקל.
איך אני עוקב אחרי ניהול תיק שלי?


הכסף נמצא בחשבון הבנק, ולכן קל לעקוב אחריו. בנוסף אחת לחודש נשלח ברוב המקרים דוח תשואה, ואחרת לרבעון דוח במבנה אחיד מפוקח על ידי רשות ניירות ערך. אנחנו עוקבים אחרי הביצועים עבור הלקוחות שלנו
ניהול תיקי השקעות מה אנחנו מציעים לך?


אנחנו מציעים לך לבחור יחד איתך ובעבורך את מנהל התיקים המתאים לך מבין עשרות הגופים בישראל, פיקוח, ובניית מבנה השקעות שיתאים לצרכים שלך ולשאר ההשקעות שלך
כיצד נקבעת מדיניות ההשקעה שלי?


אנחנו קובעים יחד איתך את מדיניות ההשקעה. מדיניות ההשקעות נקבעת לאחר איפיון צרכים שמבצע מנהל התיק, תוך התחשבות בצרכים, ביעדים וברצונות של הלקוח. המדיניות משתנה מעת לעת בהתאם לשינויים בשוק ולבקשות של הלקוח, כמו גם שינויים בצרכים האישיים שלו.
מהו סכום המינימום לניהול תיק השקעות ?


לרוב, על מנת לקבל תיק אפקטיבי ויעיל, נדרש סכום של לפחות חצי מליון שקל. בסכום כזה, מקבלים לרוב תיק קרנות נאמנות. על מנת לקבל ניהול איכותי בבית השקעות איכותי, נדרש לרוב מעל מליון שקל
כמה זה עולה לי: איזה עמלות אני משלם וכמה?


ניהול תיקי השקעות הינו מוצר ההשקעות היקר ביותר ברוב המקרים, וישנם פתרונות זולים ויעילים יותר. ישנם שלושה סוגים של תשלומים בניהול תיקים. עמלה לבנק, דמי ניהול לחברה ניהול התיקים, ועמלות במוצרים עצמם. ברוב המקרים, ניהול תיקים עולה אפקטיבי מעבר ל 1%. וזה עוד בלי עלות הבנק
מהו משך הזמן המומלץ לבחינת התוצאות של מנהל התיקים?


כמו בכל מוצר השקעות, לא מומלץ להכנס להשקעה לתקופה קצרה משנתיים, וזהו גם פרק הזמן המינימלי לבחינת ביצועי מנהל התיק

אין במידע לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי יועץ/משווק פנסיוני בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין במידע על תשואות שהושגו בעבר כדי להצביע על תשואות שתושגנה בעתידהתוכן במסמך זה הינו למטרות מידע בלבד ואין לראותו בשום דרך כהצעה, ייעוץ, עצה, המלצה או שכנוע לרכוש או למכור או להחזיק ניירות ערך או מוצרים פיננסים ו/או פנסיונים המתוארים במסמך זה או להתחייבות להתקשר בכל עסקה או פעילות מכל סוג. בנוסף, תוכן מסמך זה אינו מתיימר לכלול את כל המידע הנדרש בכדי לקבל החלטת השקעה במי מן המוצרים המתוארים במסמך זה. למשקיעים שונים עשויות להיות מטרות שונות ולפיכך על כל משקיע להתאים את השקעותיו למטרותיו ולצרכיו האישיים ואין לראות במסמך זה כתחליף לייעוץ השקעות אישי המבוסס על נסיבות אישיות ועל צרכיו המיוחדים של כל משקיע קיים או פוטנציאלי או לגרוע מחובת בדיקת נאותות של המשקיע עצמו את ההשקעה.

 השיא בוטיק סוכנות לביטוח פנסיוני (2017) בע"מ,  הינה בעלת רשיון סוכן ביטוח פנסיוני ממשרד האוצר.

  • Facebook Social Icon

חיים נתן מתכנן פיננסי מומחה בהשקעות

058-7107031

haim@asee.com

מיסוי פרישה

ניהול תיקי השקעות

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה

LOGO.png

  חיים נתן | השקעות ותכנון פיננסי