לכל אחד יש את היועצים הקרובים. אם זה יועץ ההשקעות בבנק, סוכן הביטוח, או החבר "שמבין". אבל אין מישהו אחד שמבין את השוק, מבין את הצרכים, יודע לתכנן ולגרום לכל הצרכים להיות מסונכרנים יחד. בדיוק לצורך הזה אנחנו נכנסים. לתת תכנון הוליסטי מקיף איכותי ליחידים ומשפחות בכל התחומים הפיננסיים, בצרכי הפרישה, החסכונות, המס, הנזילות, ההגנות למשפחה ולילדים, התנהלות מול הבנק, הצבת יעדים פיננסיים ועוד.

 

שמי חיים נתן, ויש לי נסיון של מעל עשור בתחומים הפיננסים השונים. אני בעל תואר בהצטיינות בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. את ההיסטוריה הפיננסית שלי התחלתי בתחום ניהול ההשקעות, עבדתי בקרן גידור, ניהלתי קרנות נאמנות והייתי הכלכלן הראשי של מנורה מבטחים. השתתפתי במאות פגישות עם אלפי לקוחות ויועצים מסוגים שונים, ניהלתי תיקי השקעות והייתי יו"ר ועדת השקעות של חברת ניהול תיקים, וכן ועדות השקעה רבות אחרות. מתחום ההשקעות, עברתי במעבר חד מאד לתחום הבנקאות. ניהלתי סניף בנק המתמחה בבנקאות פרטית ללקוחות בעלי עושר פיננסי רב. בעבודתי בבנק נחשפתי לצורך הרב שיש ללקוחות רבים בגוף אחד שייתן ייעוץ איכותי כולל והוליסטי.

 

תכנון פיננסי זה היכולת לבנות היום תוכנית שתשמור עליך ועל המשפחה בהווה ובעתיד. זהו התכנון המקיף שקושר בין המס, הפרישה, החסכונות, היעדים וההגנות, כך שיהיה לך ראש שקט. רק ככה יתאפשר לך להתיעל בהתנהלות הפיננסית שלך, לחסוך כפל עלויות ולהשקיע בחוכמה. 

לתכנון הפיננסי ישנם רבדים רבים. החל מתכנון בסיסי, הבודק את התוכניות הקיימות שלך, ועד תוכנית פיננסית עמוקה הבוחנת את יעדי הפרישה, ההתנהלות הפיננסית בהווה, ההגנות למשפחה והילדים, יעילות המס, ההשקעות, הפיזור בין נכסים ועוד.

ככל שנעמיק בתכנון, כך הערך יהיה גבוה יותר.

התוצר בסוף התהליך קשור רק אליך.

הוא יכול לנוע בין ניהול החסכונות, הפקדת חסכונות לילדים, בדיקת התיק הביטוחי, ועד ביצוע תכנון פיננסי מקיף. בסוף התהליך, הדברים ייראו לך לגמרי אחרת. מסתבר שאפשר לבצע תכנון שיהיה יעיל יותר, זול יותר, נכון יותר ומתכלל את כל הנכסים שלך.

אצלנו יש לך כתובת אחת לכל צרכיך הפיננסים

Please reload

צור קשר:

חיים נתן מתכנן פיננסי מומחה בהשקעות

058-7107031

haim@haimnatan.com

תיקון 125 ד

תיקון 190 קופת גמל

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה