• חיים נתן | תכנון פיננסי

ליווי השקעות | השקעות ותכנון פיננסי

אין לראות במידע הכלול באתר זה משום ייעוץ/שיווק השקעות ו/או פנסיוני ו/או מס או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור אישי וספציפי לכל אדם בהתאם לנתוניו לשם רכישה ו/או ביצוע השקעות, פעולות ו/או עסקאות כלשהן או המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצרים פיננסים מכל מין וסוג שהם. המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ/שיווק השקעות ו/או פנסיוני ואין לפעול על פיו אלא לאחר קבלת ייעוץ אישי המתחשב בצרכיו ובנתוניו האישיים של כל אדם.


לאחר 15 שנים של נסיון בהשקעות בשוק בהם ליוויתי מאות לקוחות, וניהלתי מיליארדי שקלים, אני שמח להציג את מוצר הדגל שלנו – ליווי השקעות. במוצר הזה, המיועד ללקוחות בעלי הון נזיל הגבוה מחצי מליון שקל נזיל, תקבלו ליווי השקעות רציף ממומחה בעל נסיון מקיף בתחומי השקעות רבים. אתן דוגמא לחשיבות של מומחה השקעות מטעמכם שמלווה אתכם:

אם תתקשרו להראל ותגידו שיש לכם סכום נזיל של מליון שקל. באיזה מוצר תמצאו את עצמכם? אם יחזור אליכם נציג של חברת ניהול התיקים, תמצאו את עצמכם בניהול תיקי השקעות (לינק) – גם אם זה לא מתאים לצרכיכם. אם יחזור אליכם נציג של חברת הביטוח – תמצאו את עצמכם בפוליסת חסכון) גם אם אתם מעל גיל 67 ומתאימים לתיקון 190 אם יחזור אליכם נציג של קופות הגמל תמצאו את עצמכם בגמל להשקעה או תיקון 190 בשום מקרה, לא יהיה לכם נציג מטעמכם, שיבחר את המוצר המתאים לכם מבין המוצרים, שלא לדבר על מוצרים אחרים כגון הלוואות חברתיות (לינק), מימון תביעות, מימון נדל"ן, תמ"א 38, נדל"ן בחו"ל ועוד.

מהי משמעות הליווי? שוק ההון והכלכלה היא דינמית. ושנת 2020 הציגה את זה יותר מהכל. תכנון ההשקעות אליו נכנסנו בתחילת השנה, היה שונה מהותית, מזה שהיה בשיא הקורונה, ושונה מהותית מזה שהיה לאחר גל העליות המטורף שלאחר חודש מרץ. נכון שהייתם רוצים מומחה השקעות מטעמכם שיתקשר אליכם בירידות וישאל אם תרצו להגדיל חשיפות מניות? נכון שהייתם רוצים מומחה השקעות מטעמכם שיגיד לכם לעבור גוף שמצליח להתמודד טוב יותר עם התנודיות? ואולי מומחה שיציע לכם איזו הצעת השקעה מוצלחת שנובעת ממוכרים לחוצים? זו משמעות הליווי. אתם נכנסים למועדון לקוחות ה- VIP שלנו שזוכים ראשונים להחשף להשקעות, שלחלקן יש מגבלת ניצעים על פי חוק. אתם הראשונם שמקבלים כנסים יחודים עם מנהלי השקעות או מנכ"לים מובילים בשוק כגון גלעד אלשטולר, עופר פלדמן מנכ"ל קנדה ישראל, כלכלנים ראשיים של הראל, פניקס, IBI ואחרים. ובעיקר יכולים לדעת, שבתקופה של תנודיות יש מומחה מטעמכם שיציע, יתמוך וילווה את ההשקעות שלכם. נושאים לדוגמא שדנו בהם עם לקוחות בעבר: רכישת נדלן בפריפריה בחינת השקעות נדלן בברלין יחס בין יצרנים שונים אלוקציה בין מוצרים שונים כגון יעוץ השקעות בבנק החלפה של פוליסות חסכון לתקנה 190 מינוף לצורך השקעה דירה מול שוק ההון שינויי מסלול בקופות גמל, קרנות השתלמות ופוליסות חסכון מעבר למסלולים מחקים כגון מדד מניות שינויים לאור הקורונה

כמה זה עולה לי? לאחר פגישת חווד הראשונית. ישנה עלות חודשית המובססת על גובה התיק. אתם יכולים לצאת בכל עת בהתראה של 30 ימים מראש, ובכפוף לתנאים המלאים של החוזה. יש לציין כי בחינות וחוות דעת שאינן קשורות להשקעות קיימות, כגון ליווי לפגישות הינה בעלות שעתית נוספת.

4 צפיות0 תגובות

אין במידע לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי יועץ/משווק פנסיוני בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין במידע על תשואות שהושגו בעבר כדי להצביע על תשואות שתושגנה בעתידהתוכן במסמך זה הינו למטרות מידע בלבד ואין לראותו בשום דרך כהצעה, ייעוץ, עצה, המלצה או שכנוע לרכוש או למכור או להחזיק ניירות ערך או מוצרים פיננסים ו/או פנסיונים המתוארים במסמך זה או להתחייבות להתקשר בכל עסקה או פעילות מכל סוג. בנוסף, תוכן מסמך זה אינו מתיימר לכלול את כל המידע הנדרש בכדי לקבל החלטת השקעה במי מן המוצרים המתוארים במסמך זה. למשקיעים שונים עשויות להיות מטרות שונות ולפיכך על כל משקיע להתאים את השקעותיו למטרותיו ולצרכיו האישיים ואין לראות במסמך זה כתחליף לייעוץ השקעות אישי המבוסס על נסיבות אישיות ועל צרכיו המיוחדים של כל משקיע קיים או פוטנציאלי או לגרוע מחובת בדיקת נאותות של המשקיע עצמו את ההשקעה.

 השיא בוטיק סוכנות לביטוח פנסיוני (2017) בע"מ,  הינה בעלת רשיון סוכן ביטוח פנסיוני ממשרד האוצר.

  • Facebook Social Icon

חיים נתן מתכנן פיננסי מומחה בהשקעות

058-7107031

haim@asee.com

מיסוי פרישה

ניהול תיקי השקעות

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה

LOGO.png

  חיים נתן | השקעות ותכנון פיננסי